Vítejte

Vítejte na stránkách společnosti Svěřenské fondy a trusty s.r.o., prvního profesionálního administrátora svěřenských fondů v České republice.

Pracujeme v malém týmu, kterému záleží na tom, pomoci Vám se založením a správou svěřenských fondů a zároveň se cítit svobodně při rozhodování. Náš tým nabízí mnoho let zkušeností a odborných znalostí týkající se svěřenských fondů a dalších nástrojů, které využíváme.

Bude pro nás potěšením Vám pomoci. 

 

Co je svěřenský fond?

Svěřenský fond (občas nesprávně nazývaný 'svěřenecký fond') je právní nástroj, jež používá tisíce rodin po celém světě jak k ochraně svého majetku před možným napadením, tak k zajištění převodu tohoto majetku mezi generacemi.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak svěřenské fondy fungují v praxi, klikněte na odkaz: 'Co je svěřenský fond?' v sekci FAQ.

 

Svěřenský Svěřenecké Svěřenské fondy trusty

Proč zvolit naše služby?

Jsme první profesionální administrátor svěřenských fondů v České republice.

Založili jsme již mnoho svěřenských fondů a naši klienti jsou s poskytnutými službami velmi spokojeni.

Jsme zakládajícím členem APRSF – Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů, z.s. Pokud si přejete založit svěřenský fond odborně, potom byste měli jednat pouze se členy APRSF

Mnoho lidí nabízí založení svěřenského fondu bez potřebných znalostí a zkušeností s tím, jak jej založit správně. Svěřenské fondy jsou naším jediným oborem. Jsme odborníci.

 

Činnost naší společnosti je zaměřena na budoucnost, a snahu udělat svět lepším a bezpečnějším místem pro další generace.

Mohli bychom použít listy papíru, které by bylo složité prezentovat na internetových stránkách, aniž bychom se nepodívali na stovky dalších internetových stránek. Toto je také důvod, proč chceme použít strom jako symbol toho, co děláme.

Pokud chcete nechat vyrůst pevný strom, nejprve potřebujete zasadit semeno. Když zasadíte semeno, dáte dar budoucnosti.

Trpělivost přináší ovoce. Nová sazenice potřebuje péči a pozornost, ale když se jich náležitě dostane, bude růst dostatečně silně, aby odolala silnému větru a poskytla stín a ovoce našim dětem, vnukům a budoucím generacím.

Pro to, aby strom rostl silně a rovně, potřebujete výborného zahradníka. My jsme ti praví zahradníci pro Váš osobní rodinný strom.

Za každý nový svěřenský fond finančně podpoříme výsadbu stromů u Nadace Partnerství, abychom vylepšili život našim dětem. 

 

 

  

Vítejte na stránkách společnosti Svěřenské fondy a trusty s.r.o., prvního profesionálního administrátora svěřenských fondů v České republice.

 

APRSFJsme členy Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů, z.s.

 

 

?>