Semináře

Nabízíme tři druhy seminářů:

Seminář pro svěřenské správce pod záštitou APRSF.

Kurz svěřenského poradce, Kurz svěřenského správce, Seminář pro svěřenecké správce, Svěřenská správa, svěřenecký správce, svěřenecký poradceTento dvoudenní seminář pořádá společnost Svěřenské fondy a trusty s.r.o. pod záštitou APRSF – Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů z.s., odborné organizace zabývající se institutem svěřenských fondů v České republice.

Po úspěšném absolvování kurzu porozumíte struktuře, historii a praktickému využití svěřenských fondů v České republice. Seminář Vás zároveň podrobně provede povinnostmi a závazky svěřenských správců.

Seminář je připraven pro:

  • Každého, kdo uvažuje o přijetí funkce svěřenského správce anebo už roli svěřenského správce vykonává.
  • Právníky, finanční poradce, notáře a další, kteří mají zájem o základní znalost svěřenských fondů – vhodnou k poskytování poradenství klientům.
  • Kohokoli, kdo by si rád prohloubil znalosti a porozuměl svěřenským fondům v České republice


Pro více informací ohledně obsahu a možnostech registrace, prosím přejděte na podrobné informace k semináři. Seminář se běžně uskutečňuje jednou za měsíc v českém jazyce, avšak na vyžádání jej lze poskytnout též v angličtině.

Úspěšné dokončení semináře včetně složení závěrečné zkoušky vede k vydání certifikátu o účasti a dokončení schváleném APRSF.

Semináře pro odborníky.

Kurz svěřenského poradce, Kurz svěřenského správce, Seminář pro svěřenecké správce, Svěřenská správa, svěřenecký správce, svěřenecký poradceJedná se o kratší semináře – typicky okolo dvou hodin – které nabízíme advokátům, notářům, daňovým a finančním poradcům. Tyto semináře poskytují odborníkům podrobnější informace o svěřenských fondech v ČR. Zahrnují:

  • Klíčové momenty v historickém vývoji svěřenských fondů
  • Základní informace o svěřenských fondech a jejich pozici v českém právním prostředí
  • Přiblížení současné situace a stavu legislativy včetně daňových otázek při praktickém užívání svěřenských fondů
  • Ukázku konkrétních příkladů z praxe, jak svěřenské fondy pomáhají klientům v České republice a v dalších právních systémech.
  • Klíčové aspekty zakládací dokumentace a její přípravy


Tyto semináře poskytujeme na vyžádání, často pro skupiny (advokátní kanceláře, poradenské společnosti,..). Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Semináře šité na míru.

Rádi pro Vás nebo pro Vaši skupinu připravíme seminář šitý na míru dle Vašich požadavků. Pro více informací nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

?>